Home3city Nieruchomości i Apartamenty

Od 2005 roku Home3city Nieruchomości i Apartamenty zajmuje swoją ugruntowaną pozycję na rynku trójmiejskich biur nieruchomości. Naszą pasję do nieruchomości staramy się przenieść na grunt naszej pracy czego wynikiem są skutecznie zakończone transakcje kupna czy sprzedaży. Na zlecenie naszych Klientów poszukujemy lub sprzedajemy nieruchomości ( mieszkania, domy, działki, nieruchomości komercyjne) a działamy na obszarze praktycznie całego Trójmiasta i okolic. Każde zlecenie traktujemy bardzo indywidualnie i przywiązujemy dużą wagę do naszych kontaktów z Klientami - bo przecież jak można szukać skutecznie mieszkania gdy nie pozna się gustów czy wymagań naszych Zleceniodawców ?
W obszarze naszych zainteresowań i działalności również znalazły się usługi np. zastępstwa inwestorskiego, a na zlecenie naszych Klientów realizowaliśmy przebudowę z rozbudową jednej z Sopockich, centralnie położnych kamienic. Oprócz tego od samego początku działalności zajmujemy się również wynajmem krótkoterminowym apartamentów - poprzez nasz serwis www.sopotapartamenty.com.pl oraz we współpracy ze światowymi serwisami takimi jak booking.com czy airbnb z naszych mieszkań skorzystało już tysiące zadowolonych Klientów. Posiadamy apartamenty zlokalizowane w najatrakcyjniejszych częściach miasta - blisko plaży, Molo samego centrum czy Gdańskiej Starówki...
Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą agencją - nasza siedziba mieści się praktycznie w samym centrum Sopotu przy ulicy Morskiej 5/1 (tuż obok samego "Monciaka" czyli ulicy Bohaterów Monte Cassino) .