Sprzedaż
Studio 21m2,taras zewn, ład.aut, Jastarnia ul. Bałtycka 5 (przy Molo)
545 900 PLN 25 995.24 PLN/m2

Jastarnia, Centrum, Bałtycka


Oferujemy do sprzedaży apartament typu studio zlokalizowany na terenie prestiżowej inwestycji - "Apartamenty Wyspa" w Jastarni ( przy Molo).
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 21 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchenny oraz łazienki z wc. Apartament położony na parterze posiada zewnętrzne niezależne wejście oraz przynależny taras ( ok 16m2) wraz  zewnętrznym miejscem postojowym i  możliwością ładowania pojazdów elektrycznych. 
Ogrzewanie mieszkania za pomocą systemu ogrzewania podłogowego (pompy ciepła) a dodatkowo w budynku zamontowane są panele fotowoltaiczne. Teren inwestycji zamknięty, monitorowany wraz zaprojektowanymi wydzielonymi częściami wypoczynkowymi a także nowoczesnym placem zabaw.
Apartamenty Wyspa to kompleks trzech kameralnych budynków, które powstały w klimatycznym nadmorskim kurorcie Jastarnia, w samym sercu Półwyspu Helskiego, przy ulicy Bałtyckiej - w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, w odległości zaledwie 300 metrów od Zatoki Puckiej i 500 metrów od Morza Bałtyckiego. W ramach inwestycji wybudowano  22 niezależne apartamenty na dwóch kondygnacjach. Lokale parterowe posiadają niezależne bezpośrednie wejścia z zewnątrz oraz tarasy naziemne zapewniające intymność i swobodę.
Podana cena jest ceną netto (lokal użytkowy VAT 23 %)

Zapraszamy do prezentacji

Udogodnienia

Lokalizacja

Agent

Dowiedz się więcej

Szczegóły

Miejscowość:
Jastarnia
Dzielnica:
Centrum
Powierzchnia:
21 m2
Piętro:
parter
Wysokość mieszkania:
2.4m
Funkcja:
inny
Ilość pomieszczeń:
2
Rodzaj ogrzewania:
pompa ciepła, panele słoneczne
Nr licencji posrednika:
10260
Numer oferty:
H3C_X_X_X/04/2024
25 995.24 PLN/m2 545 900 PLN