Przedstawiamy ofertę ciekawego mieszkania znajdującego się przy ulicy. Morskiej w Sopocie Dolnym w jednej z typowych sopockich kamienic z przełomu 19 wieku. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy i składa się z „wspólnego” korytarza z przejściem do pokoju dziennego (salonu o powierzchni 18 m2) , (łazienki z wc o powierzchni 4.7m2) oraz kuchni (o powierzchni 9m2) ( „wspólny korytarz” to korytarz dostępny również dla sąsiedniego mieszkania).
Mimo takiego układu – mieszkania posiada dosyć duży potencjał inwestycyjny ze względu na swoją lokalizację. Mieszkanie jest przeznaczone do remontu – wymieniono tylko instalację elektryczną oraz drewniane okna.
Kamienica w dobrym stanie, klatka schodowa wyremontowana. Do mieszkania przynależy duża piwnica – o powierzchni 10 m2. Ogrzewanie mieszkania za pomocą dwufunkcyjnego kotła gazowego.
Comiesięczne koszty eksploatacyjne to czynsz do administracji ( ok. 160 zł, w tym woda) oraz zużycia prądu oraz gazu. Wydanie mieszkania od maja 2022r. Przedstawiona koncepcja to jedna z wielu możliwych aranżacji mieszkania.
Zapraszamy do prezentacji.
Udogodnienia
- Komórka
- Oddzielne wc
- Balkon
- Taras
- Garaż
- Miejsce postojowe
- Piwnica 1
- Ogród
- Kominek
- Klimatyzacja
Lokalizacja

-
Tomasz Paszkowski
Agent nieruchomości
- 698 330 230
- biuro@home3city.pl